Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Hakkımızda.

BAŞAK HAMUR MAKİNALARI SAN. VE TİC. 1957 yılında Rüştü CANTAYGAR tarafından kurulmuştur. O yıllarda15 m2'lik küçük atölyede imalat ve ticaret faaliyetlerini yürüten BAŞAK HAMUR, ilerleyen yıllarda Demiryolu Caddesine taşınmıştır.

Firmamız yüksek kalite anlayışı ile aksaksız çalışan ve sağlam ürün üretme politikası ile sektörde kısa sürede adını duyurmuş ve Hamur Yoğurma Makinaları sanayiinde referans gösterilen bir kuruluş olmuştur.

1960-1970 yılları arasında ticari ve üretimsel faaliyetlerini Demiryolu Caddesi'ndeki 500 m2 kapalı alanda Rüştü CANTAYGAR yönetiminde başarılı bir şekilde sürdürmüştür.

 

1980'li yıllara gelindiğin yönetimi Suat CANTAYGAR tarafından devralmıştır.

Suat CANGAYTAR idaresindeki BAŞAK HAMUR MAKİNALARI, gelişmiş teknolojik üretim teknikleri ve başarılı inovasyon çalışmaları ile şirketimiz daha da güçlenerek büyük ivmeler kaydetmiştir.

1990 yılında şirket ve üretim merkezi Beşevler Küçük Sanayi Sitesi (KSS) Metal Bölümü'ne taşınmış ve burada 45-46-47-48 ve 49 bölümlerde toplamda 2000 m2 alanda siz değerli müşterili için kaliteden öden vermeden çalışmalarına devam etmektedir.

 

 

 

 © Her Hakkı Saklıdır. BAŞAK Hamur Makinaları 2012. BİLİŞİMSAN